EPON اولټ

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL لړۍ EPON OLT

    ZJ5610-EL د لوړ ادغام او منځنۍ ظرفیت کیسټ EPON OLT د آپریټرانو لاسرسي او تشبثي کیمپس شبکې لپاره ډیزاین شوی. دا د IEEE802.3 احمد تخنیکي معیارونه تعقیبوي او د YD / T 1945-2006 د EPON OLT تجهیزاتو اړتیاوې پوره کوي access د ایترنیټ غیر فعال نظری شبکې (EPON) او چین مخابراتي EPON تخنیکي اړتیاو 3.0 پراساس. ZJ5610-EL لړۍ د غوره آزادۍ ، لوی ظرفیت ، لوړې اعتبار ، بشپړ سافټویر فعالیت لري ، او ...
  • xPON OLT ZC8500

    د XPON زاړه ZC8500

    پیژندنه 1. د کیریر - درجې لوړ کثافت ریک ډول PON OLT تجهیزات 2. د 1G-EPON ، 10G-EPON او GPON 3. یونیفورم پلیټ فارم. 10 PON سلاټونه ، 160 1G-EPON یا 80 10G-EPON بندرونه یا 160 GPON بندرونه 4 د PON آپټیکل لینک محافظت ، اصلي کنټرول بورډونه د بې ځایه محافظت ، د بریښنا ماډلونه د بې ځایه محافظت. ځانګړتیاوې 1. معیاري: EPON د IEEE802.3-2008 معیاري سره پوره کوي ، GPON د ITU-T G.984 معیار سره پوره کوي. 2. لوی ظرفیت: 160 1G-EPON بندرونه یا 80 10G-EPON بندرونه یا 160 GPON بندرونه. 3. ملټي پورټونه: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    د بیروني EPON زاړه ZC6000

    پیژندنه 1. د کیریر - درجې بیروني ایپون اولټ تجهیزات 2. اختیاري 1550nm EDFA د پلګ ای وړ انډول 3.8 PON بندرونه 4. د صنعتي درجې ډیزاین ، په بشپړ ډول تړل شوی مړ مړ شوی کاپي شوی الماری د 2008 معیار. 2. د خدمت انٹرفیس: د شبکې اړخ: 2 GE برقی بندرونه او 2 10GE نظری بندرونه ، د کارونکي اړخ: 8 GEPON بندرونه. 3. د EDFA فعالیت: د پلت وړ CATV EDFA انډولونه چمتو کوي او د محصول نظری ځواک تخصیص کیدی شي. 4. لوړ ریلیا ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    د کیریر - درجې بکس ډول ډول EPON OLT ZC1600

    پیژندنه 1. د کیریر - درجې بکس ډول ډول EPON OLT تجهیزات 2. د کوچني کچې لاسرسي لپاره مناسب ، د نصب لپاره لچک وړ دی. 16 PON بندرونه 4. د PON آپټیکل لینک محافظت ، بې ځایه بریښنا ماډلونه ځانګړتیاوې 1. معیاري: د IEEE802.3- سره مطابقت لري د 2008 معیار. 2. وړتیا: 16 PON بندرونه. 3. ملټي پورټونه: د GE بندرګاه چمتو کړئ (بریښنایی او نظری) او د 10GE آپټیکل بندر د شبکې له پلوه. 4. لوړ اعتبار: د بریښنا ماډلونه د بې ځایه محافظت ، فین ماډلونه بې ځایه ، د PON آپټیکل لینک پروټ ...