نوري فایبر

  • FC Fiber Optical Pigtail

    د FC فایبر نظری پګټیل

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. بatureه 1. محصول وارد شوي سیرامیک پنونه خپلوي او د لوړ کیفیت فایبر آپټیک کیبلونه واردوي. 2. د بهرني پرمختللي تفاله ټیکنالوژي او تفاله تجهیزات معرفي کړئ ترڅو د فایب مرکزي انحراف ډاډ ترلاسه شي ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC فایبر آپټیک pigtail

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. د مشخص کولو نښلونکی د LC نښلونکی B نه ختمیدونکی فایبر حالت 9 / 125μm فایبر ډول سمپلیکس پولش APC کیبل قطر 0.9mm د جاکټ مواد PVC جیکټ رنګ ژیړ څپې 1310nm / 1550nm استحکام> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    د FC فایبر نظری پګټیل

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. د مشخص کولو ارتباطي ډول FC پولش ډول UPC / APC فایبر حالت OS2 9/125 Wm واولینجیت 1310 / 1550nm فایبر شمار سمپلیکس فایبر ګریډ G.652.D / G.657.A1 اضافه زیان ≤0.3dB بیرته ستنیدنه UPC≥50dB ، APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    د ST واحد واحد حالت پیچ لارۍ

    دا د ST واحد واحد حالت پیچ کارډ د MT لړۍ نښلونکو څخه دی. د لړۍ فریرز دوه د لارښود سوري د فیرول پای مخ کې قطر سره او د دقیق ارتباط لپاره لارښود پن کاروي. سربیره پردې ، دا د کودونکو مختلف ډولونو تولید لپاره پروسس کیدی شي. د نښلونکي تړون ډیزاین جمپر ته اجازه ورکوي چې لوی شمیر cores او یو کوچنی اندازه ولري. له بلې خوا ، د دې ST واحد واحد حالت پیچ کارډ په پراخه کچه د لوړ کثافت مربوط فایبر آپټیک لاین چاپیریال کې کارول کیدی شي ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    ملټي موډ فایبر پیچ کارډ ته واحد حالت

    دا ملټي موډ فایبر پیچ کارډ ته واحد حالت په ځانګړي توګه ډیزاین شوی ترڅو د وسایطو څخه د فایبر آپټیک کیبلینګ لینک ته د پیچ ​​کنډکونه رامینځته کړي. دا ژور محافظوي پرت عموما د آپټیکل ټرانسیور او ترمینل بکس ترمینځ د اتصال لپاره کارول کیږي. په بازار کې د عادي کنډک سره پرتله کول ، زموږ واحد حالت ملټي موډ فایبر پیچ کارډ ته د ښه تکرار ، ښه انټر-پلګ فعالیت او ښه تودوخې ثبات په ګټه چمتو شوی. له بلې خوا ، دا هم واقعیا ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC د SC واحد حالت پیچ پیچ څخه

    دا د SC څخه SC واحد حالت پیچ پیچ کې د فیرول پای مخ کې قطر سره د دوه لارښود سوراخ ب featuresه کوي او د دقیق ارتباط لپاره لارښود پن. دا د نصب لپاره واقعیا اسانه دی او ساتلو لپاره هیڅ ځانګړې اړتیا نلري. سربیره پردې ، دا د MPO کودونکو مختلف ډوله تولید لپاره پروسس کیدی شي. د پرمختللي پروسې سره تجهیز شوي ، زموږ د SC څخه SC واحد حالت پیچ پیچ د تار کولو پروسې کې د لوړ کثافت مربوط فایبر - آپټیک لاین چاپیریال کې په پراخه کچه کارول کیدی شي ، د لوړ سرعت عملیات ډاډمن کړي. او ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC ته LC واحد موډل پیچ کارډ

    دا SC ته LC واحد موډ پیچ کارډ د آپټیکل لیږد سیسټم سره وصل دی ، کوم چې د آپټیکل جوړه کولو له لارې د مخابراتو فعالیت احساس کوي ، او د سیګنل کوډ کولو ب formatه کې هیڅ شتون نلري. په بازار کې د عادي کنډک سره پرتله کول ، زموږ د SC څخه LC واحد حالت پیچ پیچ کې د الټرا ټیټ لینسي ډیټا لیږد چمتو کولو او د الټرا پراخه بریښنا رسولو ولټاژ ملاتړ کولو ګټې لري. د غوره بریښنا محافظت او اتوماتیک سویچینګ سره مجهز ، دا د الټ ملاتړ کوي ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ ته MTRJ فایبر آپټیک پیچ کارډ

    دا MTRJ ته MTRJ پیچ کارډ په محافظتي جوړښت سمبال دی ، کوم چې نظری فایبر ته د چاپیریال چاپیریال زیان رسولو مخنیوی لپاره فعالیت احساس کوي ، لکه اوبه ، اور ، بریښنایی شاک او نور. مرکز د ر lightا لیږدونکی شیشې کور دی. په ملټي میډر فایبر کې ، اصلي برخه قطر لري ، کوم چې د انسان ویښتو ضخامت سره مساوي دی. د واحد موډ فایبر کور قطر لري. د حوزې بهر د شیشې لفافې سره محاصره شوی د ټیټ شاخص لري ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC ته LC واحد موډ فایبر پیچ کارډ

    دا LC ته LC واحد حالت فایبر پیچ کنډک کولی شي د آپټیکل فایبر توزیع کولو چوکاټ او سویچ ته د نظري معلوماتو ساکټ ، د سویچونو ترمنځ اړیکه ، د سویچ او کمپیوټر ترمینځ اړیکه ، او تر مینځ اړیکې لپاره مثالي اسانتیا وي د نوري معلوماتو ساکټ او کمپیوټر. د لوړې کړنې سره تجهیز شوي ، زموږ LC ته LC واحد موډ فایبر پیچ کارډ د مدیریت سب سیسټم باندې پلي کیدی شي. د مناسب اندازې او سپک وزن له امله ، ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    د LC واحد موډ فایبر آپټیک پیچ هارډ

    دا د LC واحد موډ پیچ کارډ په ځانګړي توګه د لوړ کثافت پیچ کولو چاپیریال لپاره مناسب دی. په بازار کې د عادي کنډک سره پرتله کول ، دا تار د کوچني کوچني ارتباط سره مجهز دی ، کوم چې د پل اغیزه کولو پرته د نورمال کیبل جمپر په پرتله ډیر ځای خوندي کوي. او د کوچنۍ نښلونکي دم پوښ د دودیز LC نښلونکي دم شیټ څخه لنډ دی ، کوم چې د کابینې مدیریت لپاره ډیر ځای خوندي کوي. د لوړې کړنې له امله ، زموږ د LC واحد موډ پیچ پیچ کارډ لنډ دی ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    د FC واحد موډل پیچ کارډ

    E د لوړ سرعت کیبلینګ شبکو لپاره د سیرامیک فیروول سره EIA / TIA 604-2 سره ملاقات کوي. · کیبل چاپ شوی د مختلف کیبلونو روښانه او پیژندلو کې مرسته کوي. · زرکونیا سیرامیک فیرول اپټیم IL او RL. · د بې وسۍ نوري فایبر کیبل د لچکتیا عالي فعالیت ښیې. · K = K کارټون بسته ستاسو په توکو کې اعظمي محافظت چمتو کوي. د FC جیکټ OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm فایبر حالت 9/125 Connm جیکټ رنګ ژیړ رنګ پالش APC ته د APC جیکټ مادي PVC (OFNR) ، OFN ته د مشخص کولو ارتباطي FC ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST ته ST OM3 ډوپلیک پیچ پیچ

    E د لوړ سرعت کیبلینګ شبکو لپاره د سیرامیک فیروول سره EIA / TIA 604-2 سره ملاقات کوي. · کیبل چاپ شوی د مختلف کیبلونو روښانه او پیژندلو کې مرسته کوي. · زرکونیا سیرامیک فیرول اپټیم IL او RL. · د بې وسۍ نوري فایبر کیبل د لچکتیا عالي فعالیت ښیې. · K = K کارټون بسته ستاسو په توکو کې اعظمي محافظت چمتو کوي. د ایسټیټ جاکټ OD 1.2 ته 1.6 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm فایبر حالت ته د مشخص نښلونکي ST 50 / 125μm OM3 جیکټ کلر آوا پولیشینګ UPC ته UPC جاکټ مواد PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH اضافه ...
12345 بل> >> پا 1ه 1/5