سور رنګ

  • FC Fiber Optical Pigtail

    د FC فایبر نظری پګټیل

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. بatureه 1. محصول وارد شوي سیرامیک پنونه خپلوي او د لوړ کیفیت فایبر آپټیک کیبلونه واردوي. 2. د بهرني پرمختللي تفاله ټیکنالوژي او تفاله تجهیزات معرفي کړئ ترڅو د فایب مرکزي انحراف ډاډ ترلاسه شي ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC فایبر آپټیک pigtail

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. د مشخص کولو نښلونکی د LC نښلونکی B نه ختمیدونکی فایبر حالت 9 / 125μm فایبر ډول سمپلیکس پولش APC کیبل قطر 0.9mm د جاکټ مواد PVC جیکټ رنګ ژیړ څپې 1310nm / 1550nm استحکام> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    د FC فایبر نظری پګټیل

    فایبر آپټیک سورټیلونه په ساحه کې د مواصلاتو وسیلو جوړولو لپاره ګړندی لار چمتو کوي. دا د صنعتي معیارونو لخوا ټاکل شوي پروتوکول او فعالیت سره سم ډیزاین شوي ، تولید شوي او ازمول شوي ، کوم چې به ستاسو خورا سخت میکانیک او فعالیت مشخصات پوره کړي. د مشخص کولو ارتباطي ډول FC پولش ډول UPC / APC فایبر حالت OS2 9/125 Wm واولینجیت 1310 / 1550nm فایبر شمار سمپلیکس فایبر ګریډ G.652.D / G.657.A1 اضافه زیان ≤0.3dB بیرته ستنیدنه UPC≥50dB ، APC≥60dB Atte ...