محصولات

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC غلام EB-400/401 EOC ټرمینل: EB-400-B / EB-401-B

    د EOC خپلواکه ترمینل تجهیزات. د کور پلګ AV / IEEE 1901 ټیکنالوژي ، Qualcomm AR7411 چپ خپلوي ، د 65MHz څخه ټیټ فریکوینسي بینډ کاروي ، او د EX لړۍ EOC سر پای پایه تجهیزاتو سره همکاري کوي ترڅو د کواکسیل توزیع شبکې کې ایترنیټ ډیټا سیګنالونو لیږد احساس کړي. اختیاري WIFI فعالیت. د محصول ب featuresې 1. د مرکزي دفتر متحد ټیمپلیټ جوړښت استول شوی ، او وسیله یې پلګ او پلی ده. 2. د 1 کیبل مخلوط سیګنال ننوت RF بندر او د 1 تلویزیون سیګنال محصول RF p چمتو کړئ ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    د بیروني 2 لارې TAP (5 ~ 1000 میګاهرت)

    HT200B11 د ټاپي ارزښت DB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 د دننه کیدو زیان--dB میکس) فریکوینسي (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    د بیروني 4 لارې ټاپي (5 ~ 1000 میګاهرت)

    HT400B11 د ټاپي ارزښت DB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 د دننه کیدو زیان--dB میکس) فریکوینسي (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.8 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 د تاپ له لاسه ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    د بیروني 8 لارې ټاپي (5 ~ 1000 میګاهرت)

    HT800B11 د ټاپي ارزښت DB 11 14 17 20 23 26 29 32 د دننه زیان oss -dB میکس) فریکوینسي (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 د تاپ لاسه I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    د بیروني توزیع کونکي (5 ~ 1000 میګا هرټز)

    HT204B21 ، HT306B21 ، HT306B21 د پیرامیټر بانډوید 2 لاره 3 لاره (متوازن شوی) HT306A21 3 لاره (غیر متوازن) HT306B21 د داخل زیان له بهر بهر (-dB میکس) فریکوینسي (میګاهټز) په ټیټ کې لوړ 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3- Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 ټیټ - ټیټ ټیټ - لوړ - له بهر څخه…
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    د بیروني جوړه (5 ~ 1000 میګاهرت)

    HT100B21 د ټاپ ارزښت dB نل 8 ټاپ 12 تپ 16 د ننوتلو له لاسه وتلو (-dB میکس) فریکوینسي (میګاهټز) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 د تاپ له لاسه ورکول - ± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 بهر-ته- ټاپ لوسلیشن (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 24 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm مینی آپټیکل امپلیفیر (ZOA1550MA)

    1. د آپټیکل ماډل او ایر ډوپډ فایبر لخوا د پمپ لیزر د متحده ایالاتو څخه راوړل کیږي. 2.The ماشین د کامل او معتبر نظري بریښنا محصول سره مجهز دی ، ثبات سرکټ او لیزر ترمامیلیکټریک کولر تودوخې کنټرول سرکٹ د ټول ماشین غوره فعالیت او د لیزر مستحکم اوږد ژوند تضمین کوي. د ماشین جوړ شوی مایکرو پروسیسر سافټویر لري ، د لیزر ریاست څارنه ، ډیجیټل ننداره ، د خطا اخطار ، د شبکې مدیریت او نور دندې. یو ځل عملیاتي پارا ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 پورټ 1000MBS ایترنیټ ته د 2 فایبر سویچ موډل ZJ-1000228-S20 ته

    8 پورټ 1000MBS ایترنیټ ته 2 فایبر سوئچ د 1000BSE-TX فایبر ته 1000BASE-FX ایترنیټ مس میډیا ده. فایبر آپټیک ته د مسو پر اساس شبکې لوړولو لپاره اسانه او اقتصادي حل چمتو کړئ ترڅو سیګنال لاسرسی پراخه کړي. تر 120KM پورې د فایبر سویچ لیږد فاصله. د پلگ او لوبو ډیزاین ، نصب کول اسانه دي. دا د واحد په توګه کارول کیدی شي. ب•ې 100 8 پورټ 100 / 1000M ایترنیټ + 2 پورټ فایبر سویچ ، SC • نیم یا بشپړ ډپلیکس اتومات خبرې اترې copper 100 / 1000Mbps آټو مذاکرات د مسو بندر لپاره • آټو MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 پورټ 1000MBS ایترنیټ ته د 1 فایبر سویچ موډل ZJ-1000208-S20 ته

    8 پورټ 1000MBS ایترنیټ ته فایبر سوئچ د 1000BSE-TX فایبر ته 1000BASE-FX ایترنیټ مس میډیا ده. فایبر آپټیک ته د مسو پر اساس شبکې لوړولو لپاره اسانه او اقتصادي حل چمتو کړئ ترڅو سیګنال لاسرسی پراخه کړي. تر 120KM پورې د فایبر سویچ لیږد فاصله. د پلگ او لوبو ډیزاین ، نصب کول اسانه دي. دا د واحد په توګه کارول کیدی شي. ب Featuresې • 8 پورټ 100 / 1000M ایترنیټ + 1 پورټ فایبر سویچ ، SC f د مسو پورټ لپاره نیم یا بشپړ ډوپلیکس اتومات خبرې اترې • 100 / 1000Mbps آټو مذاکرات • آٹو MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 فایبر سویچ ZJ-1000204-S20 ته 2 پورټ 1000MBS ایترنیټ

    2 پورټ 1000MBS ایترنیټ ته فایبر سوئچ د 1000BSE-TX فایبر ته 1000BASE-FX ایترنیټ مس میډیا ده. فایبر آپټیک ته د مسو پر اساس شبکې لوړولو لپاره اسانه او اقتصادي حل چمتو کړئ ترڅو سیګنال لاسرسی پراخه کړي. تر 120KM پورې د فایبر سویچ لیږد فاصله. د پلگ او لوبو ډیزاین ، نصب کول اسانه دي. دا د واحد په توګه کارول کیدی شي. ب•ې • 4 پورټ 100 / 1000M ایترنیټ + 2 پورټ فایبر سویچ ، SC copper د مسو پورټ لپاره نیم یا بشپړ ډوپلیکس اتومات خبرې اترې • 100 / 1000Mbps آٹو مذاکرات • آٹو MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 بندرونه 100 / 1000MBS ایترنیټ فایبر سویچ ماډل ZJ-1000102-25

    2 بندرګاه 100 / 1000MBS ایترنیټ فایبر سویچ د 1000BSE-TX فایبر ته د 1000BASE-FX ایترنیټ مسو میډیا ده. فایبر آپټیک ته د مسو پر اساس شبکې لوړولو لپاره اسانه او اقتصادي حل چمتو کړئ ترڅو سیګنال لاسرسی پراخه کړي. تر 120KM پورې د فایبر سویچ لیږد فاصله. د پلگ او لوبو ډیزاین ، نصب کول اسانه دي. دا د واحد په توګه کارول کیدی شي. ب•ې • 2 پورټ 100 / 1000M ایترنیټ + 1 پورټ فایبر سویچ ، یو موډ ډبل فایبر • نیم یا بشپړ ډوپلیکس اتومات خبرې اترې • 100/1000 MBS اتومات - خبرو اترو لپاره ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000MBS SFP د میډیا کنورټر ZJ-GS03-PF

    د SFP میډیا کنورټر ته 1000MBS ایترنیټ RJ45 د 100BASE-FX فایبر 100Base-TX مسو میډیا یا په مقابل کې بدلوي. فایبر آپټیک ته د مسو پر اساس شبکې لوړولو لپاره اسانه او اقتصادي حل چمتو کړئ ترڅو سیګنال لاسرسی پراخه کړي. تر 120KM پورې د میډیا کنورټر لیږد فاصله. د پلگ او لوبو ډیزاین ، نصب کول اسانه دي. دا د واحد په توګه کارول کیدی شي ، یا د مرکزي شوي بریښنا رسولو سره د 2U 14 سلاټ میډیا کنورټر چیسس کې نصب شوی. د SFP میډیا کنورټر ته M 1000MBS ایترنیټ RJ45 ب Featuresه کوي • نیمه ...
123456 بل> >> پا 1ه 1/30