SAT-IF د CATV لیږد

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    د CATV او سپوږمکۍ نظری رسیور

    ب Featuresې 1. د لوړ حساسیت نظری کشف کونکی سره. 2.It د CATV او L-band سپوږمکۍ فایبر اړیکې محصولاتو کې د لوړ ټیک مجسم دی 3.It د 47 ~ 2600MHz سپوږمکۍ او CATV ډیجیټل او انلاګ سیګنالونو سره په نظري فایبر کې ترلاسه کیدی شي. S.صادر نصب؛ دا د کاروونکي لپاره نصب کولو لپاره مناسب دی. 5. د انبار ځواک + 0 ~ -13dBm څخه. 6.It ښه برقي مقناطیسي مداخلې مقاومت وړتیا لري. 7. لوړ فعالیت مګر ټیټ نرخ. د ډیاګرام پیرامیټرې نظري کار کول ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    مایکرو CATV او SAT-IF آپټیکل لیږدونکی ZST لړۍ

    د ZST لړۍ مینی سپوږمکۍ نظری ټرانسمیټرونه کولی شي د ZW1313M (1310nm) او ZST1550M (1550nm) کې د څپې د توپیر له مخې تقسیم شي ، د محصول نظری ځواک 0-10dBm اختیاري دی. ب Featuresې 1. د FTTH شبکې لپاره ډیزاین شوې. 2. لوړ خط ، د CATV او SAT-IF غوښتنلیک لپاره مناسب. E.مثبت خطاطي او رو flatتیا. 4.Single- حالت فایبر لوړه بیرته ستنیدنه 5. د GaAs امپلیفیر فعال وسایلو کارول. 6.Ultra ټیټ شور ټیکنالوژي. 7. د کوچنۍ اندازې او اسانه نصب کول. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV او سیټلایټ اپټیکل لیږدونکی (ZST9526)

    د محصولاتو توضیحات ZST9526 سیټلایټ آپټیکل ټرانسمیټر د لوړ لیکوالیت تیتلی DFB لیزر غوره کوي کوم چې په مستقیم ډول په یوه فایبر کې د 47-862MHz او 950 ~ 2600MHz لیږد لیږدولو لپاره تنظیم شوی. دا کولی شي د DWDM سیسټم لپاره د ITU معیاري څپې غوره کړي ترڅو شبکې پراخه او نوي کړي. دا د لوی FTTH سیسټم لپاره د EDFA او EYDFA لخوا پراخه کیدی شي. دا د هر ډول FTTx PON ټیکنالوژۍ سره مطابقت کیدی شي ترڅو د CATV ، DVB-S ، انټرنیټ او FTTH ترکیب احساس کړي. ZST9526 سیټلایټ اپټیکل لیږدونکی ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV او د سپوږمکۍ نظری ریسیور جوړول WDM

    ب Featuresې 1. د لوړ حساسیت نظری کشف کونکی سره. 2.It د CATV او L-band سپوږمکۍ فایبر اړیکې محصولاتو کې د لوړ ټیک مجسم دی 3.It د 47 ~ 2600MHz سپوږمکۍ او CATV ډیجیټل او انلاګ سیګنالونو سره په نظري فایبر کې ترلاسه کیدی شي. S.صادر نصب؛ دا د کاروونکي لپاره نصب کولو لپاره مناسب دی. 5. د انبار ځواک + 0 ~ -13dBm څخه. 6.It ښه برقي مقناطیسي مداخلې مقاومت وړتیا لري. 7. لوړ فعالیت مګر ټیټ نرخ. د ډیاګرام پیرامیټرې نظري کاري وا ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    د سپوږمکۍ نظری ریسیور ZSR2600M

    ب Featuresې (1) د لوړ حساسیت نظری کشف کونکي د کلیدي برخې په توګه غوره کوي ، -8dBm د حساسیت ترلاسه کوي (2) د دیوال نصب المونیم کیسانګ. (3) د FTTx PON ټیک سره مطابقت لري (4) د ګرمې تودوخې ضایع کول (5) د ډیری کاروونکو سره د HFC شبکې لپاره (6) د FTTx PON ټیک تخنیکي پیرامیټر توکو انډیکس سره مطابقت لري د ټیټ ټیټ میکس آپټیکل ځانګړتیاوې عملیاتي څپې Nm 1200 1600 مسؤلیت A / W opt0.9 د آپټیکل بریښنا لړۍ DB ترلاسه کول ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    د ZSR2600MD L بانډ سپوږمکۍ نظری ریسیور جوړونکی WDM

    د محصول لنډیز ZSR2600MD L بینډ سپوږمکۍ نظری رسیور ځانګړ شوی محصول دی چې موږ یې په ځانګړي ډول د کور شبکې جوړښت ته د FTTH / WDM فایبر لپاره ډیزاین کړی. د کوچني شیل ، کمپیکٹ او معقول داخلي سرکټ جوړښت او غوره فعالیت شاخصونو سره. دا د استوګنې سیمې او د کور فایبر آپټیک شبکې لپاره لومړی انتخاب دی. په CWDM کې جوړ شوی ، د RFTV عملیاتي څپې 1550nm دي. 1310 / 1490nm طول موج ته تېر کړئ. کولی شي د EPON ، GPON او ONU سره وصل شي. د فعالیت ځانګړتیاوې ■ لپاره ...